Hattın harita üzerinde güzergahı
Pereulok Maksimova
→
Sovkhoz "Luch"
Pereulok Maksimova → Sovkhoz "Luch"
Sovkhoz "Luch" → Pereulok Maksimova
Pereulok Maksimova → Avtostantsiya № 2
Avtostantsiya № 2 → Pereulok Maksimova
See route stops on the map
CloseService Directions
Pereulok Maksimova → Sovkhoz "Luch"
Sovkhoz "Luch" → Pereulok Maksimova
See more trips
Pereulok Maksimova → Avtostantsiya № 2
Avtostantsiya № 2 → Pereulok Maksimova
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:36, 08:21, 10:09, 13:17, 14:58, 16:59
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
06:36, 08:21, 13:17
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 416 (Khmelinets - Solidarnost')
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Maksimova - pereulok Maksimova (tol'ko tuda) - Zadonskaya ulitsa - ulitsa Yana Fabritsiusa - ulitsa Ordzhonikidze - ulitsa Pushkina (obratno: Sovetskaya ulitsa - ulitsa Lermontova) - ulitsa Kommunarov - Moskovskoe shosse - Sovetskaya ulitsa (Khmelinets)
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Lipetskie avtobusnye linii"
Ek Bilgi:
Po transportnoy/bankovskoy karte: 23 rubley
(prigorodnyy marshrut po gorodskim tarifam)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.13 km
Duraklar: 25
The length of the trip line №2: 16.67 km
Duraklar: 24
The length of the trip line №3: 11.87 km
Duraklar: 24
The length of the trip line №4: 12.25 km
Duraklar: 22
Duraklar: Pereulok Maksimova → Sovkhoz "Luch"
Duraklar: Sovkhoz "Luch" → Pereulok Maksimova
Yorumlar :