Hattın harita üzerinde güzergahı
Baza OMON
→
Poliklinika (Khimmash)
Baza OMON → Poliklinika (Khimmash)
Poliklinika (Khimmash) → Baza OMON
See route stops on the map
CloseService Directions
Baza OMON → Poliklinika (Khimmash)
Poliklinika (Khimmash) → Baza OMON
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 21:00 every 16 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 98
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Kraulya - ulitsa Tokarey - ulitsa Serafimy Deryabinoy - ulitsa Shaumyana - Belorechenskaya ulitsa - Volgogradskaya ulitsa - Yasnaya ulitsa - ulitsa Shaumyana - ulitsa Shchorsa - ulitsa 8 Marta (obratno: Aviatsionnaya ulitsa - ulitsa Stepana Razina - ulitsa Shchorsa) - ulitsa Akademika Shvartsa - Samotsvetnyy bul'var - Rodonitovaya ulitsa - ulitsa Krestinskogo - ulitsa Akademika Shvartsa - ulitsa Belinskogo - ulitsa Shcherbakova - ulitsa Parkhomenko - ulitsa Griboedova - Inzhenernaya ulitsa - Dagestanskaya ulitsa (obratno: Slavyanskaya ulitsa)
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Pegas"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 22.84 km
Duraklar: 43
The length of the trip line №2: 24.54 km
Duraklar: 46
Duraklar: Baza OMON → Poliklinika (Khimmash)
Duraklar: Poliklinika (Khimmash) → Baza OMON
Yorumlar :