Hattın harita üzerinde güzergahı
Vallecito → Los Cipreses
Los Cipreses → Vallecito
See route stops on the map
CloseService Directions
Vallecito → Los Cipreses
Los Cipreses → Vallecito
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 4 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs RTU-18
Geçtiği sokaklar:
Hacia el Cusco:
Vía de Evitamiento - Avenida Velasco Astete - Avenida Jorge Chávez - Calle Micaela Bastidas - Avenida Alameda Pachacútec (PE-3S) - Avenida Tullumayo - Avenida El Sol - Calle Almagro - Calle Quera - Calle Cruz Verde - Calle Condevidayoc - Calle Santa Clara - Pasaje de la Plaza San Francisco - Calle Granada - Calle Teatro - Calle Siete Cuartones - Calle Nueva Alta - Avenida Túpac Amaru - Calle Los Incas.
Hacia San Jerónimo:
Calle Los Incas - Avenida Túpac Amaru - Calle Apurímac - Avenida Arcopata - Calle Meloq - Calle Arones - Calle Nueva Baja - Calle Unión - Calle Santa Clara - Calle Concebidayoc - Calle Teqte - Calle Belén - Calle Ayacucho - Avenida El Sol - Avenida Tullumayo - Avenida Alameda Pachacútec (PE-3S) - Avenida La Paz - Avenida Daniel Paiva F. - Pasaje Constitución - Avenida Costanera - Avenida Velasco Astete - Vía de Evitamiento.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa Multiservicios Correcaminos S.A.
Ek Bilgi:
Empresa Multiservicios Correcaminos S.A.
Ruta Urbana RTU-18 (San Jerónimo - Cusco)
Código Anterior: Ruta 124
Autorizado por la Municipalidad Provincial del Cusco (MPC).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.8 km
Duraklar: 49
The length of the trip line №2: 15.4 km
Duraklar: 52
Duraklar: Vallecito → Los Cipreses
Duraklar: Los Cipreses → Vallecito
Yorumlar :