Hattın harita üzerinde güzergahı
Pansionat "Solnechnyy"
→
Rynok
Pansionat "Solnechnyy" → Rynok
Rynok → Pansionat "Solnechnyy"
See route stops on the map
CloseService Directions
Pansionat "Solnechnyy" → Rynok
Rynok → Pansionat "Solnechnyy"
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:08 - 21:00 every 14 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Troleybüs 2
Geçtiği sokaklar:
Oktyabr'skaya ulitsa - Parkovaya ulitsa - prospekt Lenina - Kavkazskaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
ChGMUP "Trolleybusnoe upravlenie"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 7.28 km
Duraklar: 20
The length of the trip line №2: 7.33 km
Duraklar: 18
Duraklar: Pansionat "Solnechnyy" → Rynok
Duraklar: Rynok → Pansionat "Solnechnyy"
Yorumlar :