Hattın harita üzerinde güzergahı
Heath, Main Entrance
→
Atlantic Wharf (County Hall)
Heath, Main Entrance → Atlantic Wharf (County Hall)
Atlantic Wharf (County Hall) → Heath, Main Entrance
See route stops on the map
CloseService Directions
Heath, Main Entrance → Atlantic Wharf (County Hall)
Atlantic Wharf (County Hall) → Heath, Main Entrance
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:15 - 23:30 every 18 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:15 - 23:30 every 45 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 8
Geçtiği sokaklar:
North Rd
Toplu Taşıma Dairesi:
Cardiff bus
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.67 km
Duraklar: 35
The length of the trip line №2: 12.88 km
Duraklar: 39
Duraklar: Heath, Main Entrance → Atlantic Wharf (County Hall)
Duraklar: Atlantic Wharf (County Hall) → Heath, Main Entrance
Yorumlar :