Hattın harita üzerinde güzergahı
Izaguirre → Lote 4
Lote 4 → Izaguirre
See route stops on the map
CloseService Directions
Izaguirre → Lote 4
Lote 4 → Izaguirre
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:00 - 23:00 every 8 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs IO80B
Geçtiği sokaklar:
Hacia Huaycán
Avenida Alejandro Bertello Bollati - Avenida Paseo Japón - Prolongación Avenida Perú - Avenida Perú - Avenida Canadá - Avenida Nicolás Dueñas - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida 9 de Diciembre - Vía Expresa Grau - Avenida Almirante Miguel Grau - Prolongación Avenida San Pablo - Jirón García Naranjo - Avenida Nicolás de Ayllón - Carretera Central (PE-22) - Avenida José Carlos Mariátegui - Calle 8 - Jirón Paraíso - Avenida 15 de Julio.
Hacia el Callao
Avenida 15 de Julio - Jirón Paraíso - Calle 8 - Avenida José Carlos Mariátegui - Avenida Andrés Avelino Cáceres - Calle Rosario - Avenida José Carlos Mariátegui - Carretera Central (PE-22) - Avenida Nicolás de Ayllón - Avenida Almirante Miguel Grau - Vía Expresa Grau - Avenida 9 de Diciembre - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Nicolás Dueñas - Avenida Canadá - Avenida Perú - Prolongación Avenida Perú - Avenida Paseó Japón - Avenida Alejandro Bertello Bollati.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Y Servicios Nueva Galaxia S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Y Servicios Nueva Galaxia S.A.
Ruta IO80B (Callao - Huaycán)
Seudónimo: La HGK
Autorizado por la Municipalidad Provincial del Callao (MPC) y la Autoridad de Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 43.58 km
Duraklar: 109
The length of the trip line №2: 44.11 km
Duraklar: 108
Duraklar: Izaguirre → Lote 4
Duraklar: Lote 4 → Izaguirre
Yorumlar :