Hattın harita üzerinde güzergahı
EB 39 AV SE @ Burnsland RD
→
SB 1 St SW @ 8 Av SW
EB 39 AV SE @ Burnsland RD → SB 1 St SW @ 8 Av SW
SB 1 St SW @ 8 Av SW → EB 39 AV SE @ Burnsland RD
See route stops on the map
CloseService Directions
EB 39 AV SE @ Burnsland RD → SB 1 St SW @ 8 Av SW
SB 1 St SW @ 8 Av SW → EB 39 AV SE @ Burnsland RD
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:15 - 18:15 every 50 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
06:15 - 18:15 every 50 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 449
Geçtiği sokaklar:
EB 39 AV SE @ Burnsland RD - SB 1 St SW @ 8 Av SW
Toplu Taşıma Dairesi:
Calrary Transit
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 7.23 km
Duraklar: 29
The length of the trip line №2: 4.25 km
Duraklar: 17
Duraklar: EB 39 AV SE @ Burnsland RD → SB 1 St SW @ 8 Av SW
Duraklar: SB 1 St SW @ 8 Av SW → EB 39 AV SE @ Burnsland RD
Yorumlar :