Hattın harita üzerinde güzergahı
Meden Rudnik
→
Avtostantsiya "Slaveykov"
Meden Rudnik → Avtostantsiya "Slaveykov"
Avtostantsiya "Slaveykov" → Meden Rudnik
See route stops on the map
CloseService Directions
Meden Rudnik → Avtostantsiya "Slaveykov"
Avtostantsiya "Slaveykov" → Meden Rudnik
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:40 - 23:00 every 15 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 2a
Geçtiği sokaklar:
Vstanicheska - Trakiets - Lyulin
Toplu Taşıma Dairesi:
"Burgasbus" EOOD
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.43 km
Duraklar: 22
The length of the trip line №2: 14.24 km
Duraklar: 21
Duraklar: Meden Rudnik → Avtostantsiya "Slaveykov"
Duraklar: Avtostantsiya "Slaveykov" → Meden Rudnik
Yorumlar :