Hattın harita üzerinde güzergahı
Autobusová stanica
→
Malacky, Žel. stanica
Autobusová stanica → Malacky, Žel. stanica
Malacky, Žel. stanica → Autobusová stanica
See route stops on the map
CloseService Directions
Autobusová stanica → Malacky, Žel. stanica
Malacky, Žel. stanica → Autobusová stanica
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
00:32
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 299 (Bratislava - Malacky)
Geçtiği sokaklar:
Bratislava (Karadžičova - Legionárska - Mýtna - Námestie slobody - Námestie 1. mája - Štefánikova - Brnianska - Lamačská cesta - Hodonínska - Bratislavská) - Stupava - Lozorno - Plavecký Štvrtok - Malacky
Toplu Taşıma Dairesi:
Arriva Mobility Solutions
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 44.02 km
Duraklar: 28
The length of the trip line №2: 42.85 km
Duraklar: 28
Duraklar: Autobusová stanica → Malacky, Žel. stanica
Autobusová stanica Račianske mýto Hodžovo námestie Pod stanicou Patrónka Stn. Lamač Vrančovičova Hodonínska Pri krematóriu Krče Stupava, Mást Stupava, Škola Stupava, Centrum Stupava, Aut. stanica Stupava, Pod Kopcami Stupava, Rozvodňa Lozorno, Obecný úrad Lozorno, Autopriemyselný park Plavecký Štvrtok, Kamenný mlyn Plavecký Štvrtok, Budovy Plavecký Štvrtok, Žel. stanica Plavecký Štvrtok, Kozánek Plavecký Štvrtok, Vampil Malacky, Kompostáreň Malacky, Sídlisko Juh Malacky, M. R. Štefánika Malacky, Pomník padlých Malacky, Žel. stanica Duraklar: Malacky, Žel. stanica → Autobusová stanica
Malacky, Žel. stanica Malacky, Okresný súd Malacky, Sídlisko Juh Malacky, Kompostáreň Plavecký Štvrtok, Vampil Plavecký Štvrtok, Kozánek Plavecký Štvrtok, Budovy Plavecký Štvrtok, Žel. stanica Plavecký Štvrtok, Kamenný mlyn Lozorno, Autopriemyselný park Lozorno, Obecný úrad Stupava, Rozvodňa Stupava, Pod Kopcami Stupava, Aut. stanica Stupava, Centrum Stupava, Škola Stupava, Mást Záhumenská Krče Pri krematóriu Hodonínska Vrančovičova Stn. Lamač Patrónka Pod stanicou Račianske mýto Krížna Autobusová stanica Yorumlar :