Hattın harita üzerinde güzergahı
Santo André VII (Outeiral)
→
Norton Matos I
Santo André VII (Outeiral) → Norton Matos I
Norton Matos I → Santo André VII (Outeiral)
See route stops on the map
CloseService Directions
Santo André VII (Outeiral) → Norton Matos I
Norton Matos I → Santo André VII (Outeiral)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:55 - 20:50 every 105 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 53
Geçtiği sokaklar:
Santo André VII (Outeiral) - Norton Matos I
Toplu Taşıma Dairesi:
Transportes Urbanos de Braga
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 5.71 km
Duraklar: 20
The length of the trip line №2: 8.79 km
Duraklar: 28
Duraklar: Santo André VII (Outeiral) → Norton Matos I
Duraklar: Norton Matos I → Santo André VII (Outeiral)
Yorumlar :