Hattın harita üzerinde güzergahı
Virchow-Klinikum
→
S Warschauer Straße
Virchow-Klinikum → S Warschauer Straße
Revaler Straße → Virchow-Klinikum
See route stops on the map
CloseService Directions
Virchow-Klinikum → S Warschauer Straße
Revaler Straße → Virchow-Klinikum
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
00:28 - 00:12 every 12 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
00:28 - 00:12 every 14 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
00:28 - 00:12 every 15 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay M13
Geçtiği sokaklar:
Seestraße - Osloer Straße - Bornholmer Straße - Caligariplatz -Prenzlauer Promenade - Landhansstraße - Antonplatz - Berliner Allee - Indira-Gandhi-Straße - Weißenseer Weg - Roederplatz -Möllendorffstraße - Loeperplatz - Scharnweberstraße - Weichselstraße - Holteistraße - Warschauer Straße
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.19 km
Duraklar: 37
The length of the trip line №2: 16.01 km
Duraklar: 36
Duraklar: Virchow-Klinikum → S Warschauer Straße
Duraklar: Revaler Straße → Virchow-Klinikum
Yorumlar :