Geçtiği sokaklar:
Ackerfelde - Tetschendorf, Waldsiedlung - Tetschendorf, Schloß - Niemerlang, Kirche - Niemerlang, Ausbau - Freyenstein, Ausbau - Freyenstein, Pritzwalker Str. - Freyenstein, Plauer Tor - Freyenstein, Kirche - Neu-Cölln - Gustavsruh (OPR) - Karl-Marx-Hof - Wulfersdorf (OPR), Ortsmitte - Wulfersdorf (OPR), Dorfstr. - Neu Biesen - Biesen, Chaussee - Wittstock (Dosse), Meyenburger Chaussee - Wittstock (Dosse), Gymnasium - Wittstock (Dosse), Kettenstr. II - Wittstock (Dosse), Busbahnhof