Hattın harita üzerinde güzergahı
Landschaftspark Johannisthal
→
Rahnsdorfer Str
Landschaftspark Johannisthal → Rahnsdorfer Str
Rahnsdorfer Str → Landschaftspark Johannisthal
Landschaftspark Johannisthal → Hirtestr.
Hirtestr./Janitzkystr. → Landschaftspark Johannisthal
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:59 - 19:17 every 20 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
09:18 - 17:18 every 20 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 63
Toplu Taşıma Dairesi:
Berliner Verkehrsbetriebe
Geçtiği sokaklar:
Groß-Berliner Damm - Karl-Ziegler-Straße - Max-Born-Straße - Rudower Chaussee - Dörpfeldstraße - Ottomar-Geschke-Straße - Oberspreestraße - Schloßplatz - Müggelheimer Straße - Kietzer Straße - Kirchstraße - Dammbrücke (zurück: Dammbrücke - Alt-Köpenick - Schloßplatz) - Lindenstraße - Bahnhof-straße - Mahlsdorfer Straße - Hultschiner Damm
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 12.03 km
Duraklar: 27
The length of the trip line №2: 11.75 km
Duraklar: 26
The length of the trip line №3: 7.34 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №4: 7.13 km
Duraklar: 15
Duraklar: Landschaftspark Johannisthal → Rahnsdorfer Str
Duraklar: Rahnsdorfer Str → Landschaftspark Johannisthal
Yorumlar :