Hattın harita üzerinde güzergahı
TsDYuT
→
Mіs'kiy tsvintar
TsDYuT → Mіs'kiy tsvintar
Mіs'kiy tsvintar → TsDYuT
See route stops on the map
CloseService Directions
TsDYuT → Mіs'kiy tsvintar
Mіs'kiy tsvintar → TsDYuT
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:10, 07:10, 08:15, 09:15, 10:45, 11:15, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45, 16:45, 17:50, 18:55, 20:05
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 19
Geçtiği sokaklar:
Tsentral'nyy rynok - p-t Truda - ulitsa Dyumina - p-t Proletarskiy - ulitsa Kalinina - Gorodskoe kladbishche - ulitsa Kalinina - p-t Proletarskiy - ulitsa Svobody -p-t Truda - Tsentral'nyy rynok
Toplu Taşıma Dairesi:
FOP Medvіts'kiy S.P.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 8.3 km
Duraklar: 14
The length of the trip line №2: 8.02 km
Duraklar: 15
Duraklar: TsDYuT → Mіs'kiy tsvintar
Duraklar: Mіs'kiy tsvintar → TsDYuT
Yorumlar :