Hattın harita üzerinde güzergahı
Dworzec Autobusowy
→
Pajęczno, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec Autobusowy → Pajęczno, D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.06 To 31.08
Timetable
15:30
Operating dates and week days
Weekdays
From 31.12 To 12.01
Timetable
15:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Częstochowa - Pajęczno (przez Wąsosz)
Geçtiği sokaklar:
Częstochowa - Biała - Kamyk - Łobodno - Kołaczkowice - Miedźno - Izbiska - Zawady - Popów - Wąsosz Górny - Patrzyków - Głuszyna - Nowe Gajęcice - Makowiska - Pajęczno
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Częstochowa
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 47.29 km
Duraklar: 29
Duraklar: Dworzec Autobusowy → Pajęczno, D.A.
Dworzec Autobusowy Hala Polonia PROMENADA NIEMENA CENTRUM HANDLOWE M1 LUDOWA Kiedrzyn, Sejmowa Biała Kamyk, Stawki Kamyk, Osrodek Zdrowia Łobodno II Łobodno, skrz. Kołaczkowice Miedźno, centrum Izbiska Małe Izbiska Duże Izbiska Podleśne Zawady, Stacja Miedźno Zawady I Popów, rondo Popow 1 Popow Wąsosz Górny, Parcela Wąsosz Górny, Rynek Patrzyków Głuszyna Nowe Gajęcice Makowiska, szkoła Pajęczno, Częstochowska Pajęczno, D.A. Yorumlar :