Hattın harita üzerinde güzergahı
Pajęczno, D.A.
→
Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:45
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Pajęczno - Rogowiec (przez Dworszowice Pakoszowe)
Geçtiği sokaklar:
Pajęczno - Siedlec - Gawłów - Dworszowice Pakoszowe - Ostrołęka - Piekary - Sulmierzyce - Dąbrówka - Antoniówka - Żłobnica - Winek - Dębina - Kamień - Bogumiłów - Rogowiec
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Częstochowa
Ek Bilgi:
Linia pszyśpieszona.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 42.66 km
Duraklar: 24
The length of the trip line №2: 42.64 km
Duraklar: 25
Duraklar: Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. Pajęczno, Częstochowska Pajęczno, D.A. Pajęczno, cmentarna Siedlce, Pajęczańska nr 154 Siedlce, Pajęczańska nr 87 Siedlec, Leśna Rżów Dworszowice Pakoszowe Ostrołęka Piekary II Sulmierzyce NŻ Sulmierzyce Dąbrówka Antoniówka Żłobnica I Żlobnica II Winek Dębina, nr 18 Dębina, nr 50 Dębina, Las Kamień, skrz. Bogumiłów Rogowiec, Plac Centralny Duraklar: Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Rogowiec, Plac Centralny Bogumiłów Kamień, skrz. Dębina, Las Dębina, nr 50 Dębina, nr 18 Winek Żlobnica II Żłobnica I Żłobnica, OSP Antoniówka Dąbrówka Sulmierzyce Sulmierzyce NŻ Piekary II Ostrołęka Dworszowice Pakoszowe Rżów Siedlec, Leśna Siedlce, Pajęczańska nr 87 Siedlce, Pajęczańska nr 154 Pajęczno, cmentarna Pajęczno, D.A. Pajęczno, Częstochowska Pajęczno, D.A. Yorumlar :