Hattın harita üzerinde güzergahı
Prichal lesozavoda № 22
→
Shkola № 32
Prichal lesozavoda № 22 → Shkola № 32
Shkola № 32 → Prichal lesozavoda № 22
See route stops on the map
CloseService Directions
Prichal lesozavoda № 22 → Shkola № 32
Shkola № 32 → Prichal lesozavoda № 22
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:40 - 22:10 every 16 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 65
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO TK "Riko"
Geçtiği sokaklar:
V napravlenii prichala: ulitsa Galushina - Moskovskiy prospekt - prospekt Obvodnyy kanal - ulitsa Uritskogo - naberezhnaya Severnoy Dviny - Troitskiy prospekt - ulitsa Gagarina - Taymyrskaya ulitsa - Sovetskaya ulitsa - Nikol'skiy prospekt - ulitsa Kedrova - Sovetskaya ulitsa - Maymaksanskoe shosse - ulitsa Pobedy - ulitsa Anoshchenkova
V napravlenii shkoly № 32: ulitsa Anoshchenkova - ulitsa Pobedy - Maymaksanskoe shosse - Sovetskaya ulitsa - ulitsa Kedrova - Nikol'skiy prospekt - ulitsa Valyavkina - Sovetskaya ulitsa - ulitsa Gagarina - prospekt Lomonosova - Leningradskiy prospekt - ulitsa Galushina
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 20.78 km
Duraklar: 37
The length of the trip line №2: 21.43 km
Duraklar: 38
Duraklar: Prichal lesozavoda № 22 → Shkola № 32
Duraklar: Shkola № 32 → Prichal lesozavoda № 22
Yorumlar :