Hattın harita üzerinde güzergahı
Oktyabr'skiy, Avtovokzal
→
Bakaly, Avtostantsiya
Oktyabr'skiy, Avtovokzal → Bakaly, Avtostantsiya
Bakaly, Avtostantsiya → Oktyabr'skiy, Avtovokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Oktyabr'skiy, Avtovokzal → Bakaly, Avtostantsiya
Bakaly, Avtostantsiya → Oktyabr'skiy, Avtovokzal
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Sa
Whole year
Timetable
09:30, 12:00, 14:20, 17:15, 19:00
Operating dates and week days
Fr
Whole year
Timetable
09:30, 12:00, 14:20, 17:15, 18:20, 19:00
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
09:30, 12:00, 14:20, 17:15, 19:00, 21:15
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 618 (Oktyabr'skiy - Bakaly)
Geçtiği sokaklar:
Oktyabr'skiy - Starye Tuymazy - Tuymazy - Agir-Tamak - Tyumenyak - Pokrovka - Dyurtyuli - Eremkino - Barsukovo - Zirikly - Kurtutel' - Tashly - Novo-Yuzeevo - Utarovo - Ustyumovo - Sakatovo - Mustafino - Diyashevo - Novye Balykly - Bakaly
Toplu Taşıma Dairesi:
Oktyabr'skoe ATP
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 99.93 km
Duraklar: 20
The length of the trip line №2: 100.72 km
Duraklar: 20
Duraklar: Oktyabr'skiy, Avtovokzal → Bakaly, Avtostantsiya
Duraklar: Bakaly, Avtostantsiya → Oktyabr'skiy, Avtovokzal
Yorumlar :