Hattın harita üzerinde güzergahı
Al'met'evsk, Avtovokzal
→
Novotroitskoe
Al'met'evsk, Avtovokzal → Novotroitskoe
Novotroitskoe → Al'met'evsk, Avtovokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Mo, Sa, Su
Whole year
Timetable
05:50
Operating dates and week days
Tu, We, Th, Fr
Whole year
Timetable
05:50, 13:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 696 (Al'met'evsk - Novotroitskoe)
Geçtiği sokaklar:
Al'met'evsk - Nagornoe - Kichuy - Appakovo - Novaya Elan' - Kuzaykino - Dobromysh - Yamashi - Shegurcha - Novotroitskoe
Toplu Taşıma Dairesi:
AO "Al'met'evskoe POPAT"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 70.67 km
Duraklar: 10
The length of the trip line №2: 70.54 km
Duraklar: 10
Duraklar: Al'met'evsk, Avtovokzal → Novotroitskoe
Duraklar: Novotroitskoe → Al'met'evsk, Avtovokzal
Yorumlar :