Hattın harita üzerinde güzergahı
stantsiya "Aksay"
→
st. Zhetysu
stantsiya "Aksay" → st. Zhetysu
st. Zhetysu → stantsiya "Aksay"
See route stops on the map
CloseService Directions
stantsiya "Aksay" → st. Zhetysu
st. Zhetysu → stantsiya "Aksay"
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:00 - 19:30 every 20 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 4
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Momyshuly - ulitsa Tole Bi - ulitsa Baytursynova - ulitsa Shevchenko - ulitsa Kunaeva - ulitsa Makataeva - Zhetysuyskaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
KGP "Tramvaynyy park"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 15.47 km
Duraklar: 30
The length of the trip line №2: 15.45 km
Duraklar: 29
Duraklar: stantsiya "Aksay" → st. Zhetysu
Duraklar: st. Zhetysu → stantsiya "Aksay"
Yorumlar :