Траектория движения маршрута на карте
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
→
Τερματικός Σταθμός Ωραιοκάστρου
(ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
(ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ →
Τερματικός Σταθμός Ωραιοκάστρου (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Ωραιοκάστρου →
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ → Τερματικός Σταθμός Ωραιοκάστρου (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Ωραιοκάστρου → ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
05:20 - 23:40 каждые 20 мин
Вид и номер маршрута:
Автобус 56
Маршрут следования:
Ν. Σ. Σταθμός - Ωραιόκαστρο: Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός Θεσσαλονίκης - Μοναστηρίου - Μιχαήλ Καλού - Στυλιανού Δραγουμάνου - Λαγκαδά - 14ων Ηρώων Ευκαρπίας - Θεσσαλονίκης - Κομνηνών - Διγενή Ακρίτα - 25ης Μαρτίου - Μπουμπουλίνας - Κομνηνών - Ηρώων - Παύλου Μελά - Μακεδονίας - Φλωρίνης - Νεοχωρούδας - Τζαβέλλα
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 14.94 км
Остановок: 47
Длина траектории рейса №2: 14.78 км
Остановок: 46
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ → Τερματικός Σταθμός Ωραιοκάστρου
Остановочные пункты: Τερματικός Σταθμός Ωραιοκάστρου → ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
Комментарии :