Passa pelas ruas:
Passow, Schulstr. - Passow, Bahnhof - Wendemark, Lindenallee - Wendemark, Friedhof - Wendemark, Mitte - Wendemark, Friedhof - Wendemark, Lindenallee - Briest (UM), Mitte - Golm (UM), Mitte - Golm, Dorfstr. - Fredersdorf (UM), Mitte - Fredersdorf (UM), Am Reitplatz - Fredersdorf (UM), Abzweig - Zichow, Mitte - Zichow, Mühle - Zichow, Lindenweg Mitte - Zichow, Lindenweg