Passa pelas ruas:
Weekday route: Podivín - Lednice - Hlohovec - Valtice, autobusová stanice - (Valtice, kasárna - Valtice, Boří Dvůr) / (Valtice, celnice - Valtice, Úvaly - Valtice, Úvaly, na konci)
Weekend route (in service only May 1st to October 4th): Podivín - Lednice - Hlohovec - Valtice, autobusová stanice - Valtice, celnice - (Valtice, Úvaly - Valtice, Úvaly, na konci) / (Schrattenberg [A] - Herrnbaumgarten [A] - Poysdorf [A])