Trajetória da rota no mapa
Ústřední hřbitov
→
Pohořelice, náměstí (3)
Ústřední hřbitov → Pohořelice, náměstí (3)
Pohořelice, náměstí (3) → Ústřední hřbitov
Ver paradas da rota no mapa
FecharDireções do Serviço
Ústřední hřbitov → Pohořelice, náměstí (3)
Pohořelice, náměstí (3) → Ústřední hřbitov
Datas e dias de operação
Dias úteis
Ano inteiro
Horários
04:34 - 09:59 a cada 30 min
10:00 - 22:34 a cada 60 min
Datas e dias de operação
Finais de semana
Ano inteiro
Horários
05:18 - 22:43 a cada 60 min
Tipo e número do transporte:
Ônibus 504
Estatísticas da rota:
Distância da viagem №1: 31.45 km
Paradas: 22
Distância da viagem №2: 32.34 km
Paradas: 22
Empresa operadora:
PSOTA, ČSAD Tišnov, ADOSA, ČSAD Hodonín, BDS-BUS
Informações adicionais:
-
Passa pelas ruas:
Brno Vídeňská - Modřice - Rajhrad - Syrovice - Sobotovice - Ledce - Medlov - Pohořelice
Edite esta rotaEncontrou um erro? Você pode corrigi-lo em apenas 2 minutos. Paradas: Ústřední hřbitov → Pohořelice, náměstí (3)
Ústřední hřbitov Novomoravanská Moravanské lány Moravanská Modřice, Tyršova Rajhrad, městský úřad Rajhrad, železniční stanice (6) Rajhrad, Stará pošta Rajhrad, GEIS Syrovice Syrovice, Sobotovická Sobotovice, transformátor Sobotovice Ledce, obecní úřad Ledce, rozcestí Medlov, seniorcentrum Medlov Medlov, kafilerie Pohořelice, Smolín Pohořelice, průmyslová zóna, východ Pohořelice, Brněnská Pohořelice, náměstí (3) Paradas: Pohořelice, náměstí (3) → Ústřední hřbitov
Pohořelice, náměstí (3) Pohořelice, Brněnská Pohořelice, průmyslová zóna, východ Pohořelice, Smolín Medlov, kafilerie Medlov Medlov, seniorcentrum Ledce, rozcestí Ledce, obecní úřad Sobotovice Sobotovice, transformátor Syrovice, Sobotovická Syrovice Rajhrad, GEIS Rajhrad, Stará pošta Rajhrad, železniční stanice (1) Rajhrad, městský úřad Modřice, Brněnská Moravanská Moravanské lány Ořechovská Ústřední hřbitov Comentários :