Trajetória da rota no mapa
Lysice, škola, točna
→
Kuřim, železniční stanice
Lysice, škola, točna → Kuřim, železniční stanice
Kuřim, železniční stanice (3) → Lysice, škola, točna
Ver paradas da rota no mapa
FecharDireções do Serviço
Lysice, škola, točna → Kuřim, železniční stanice
Kuřim, železniční stanice (3) → Lysice, škola, točna
Datas e dias de operação
Dias úteis
Ano inteiro
Horários
06:48, 12:33, 13:33, 14:33, 15:33
Datas e dias de operação
Finais de semana
Ano inteiro
Horários
04:56, 08:56, 13:56, 16:56
Tipo e número do transporte:
Ônibus 313
Empresa operadora:
ČAD Blansko, ČSAD Tišnov
Passa pelas ruas:
Lysice - Býkovice - Dlouhá Lhota - Brťov-Jeneč - Žernovník - Malá Lhota - Újezd u Černé Hory - Lažany - Lipůvka - Kuřim
Informações adicionais:
-
Estatísticas da rota:
Distância da viagem №1: 28.42 km
Paradas: 23
Distância da viagem №2: 27.42 km
Paradas: 21
Edite esta rotaEncontrou um erro? Você pode corrigi-lo em apenas 2 minutos. Paradas: Lysice, škola, točna → Kuřim, železniční stanice
Lysice, škola, točna Lysice, pohostinství Žerůtky Býkovice, nákupní středisko Hrnčíř Býkovice Dlouhá Lhota Brťov-Jeneč, Na Návsi Brťov-Jeneč, obecní úřad Žernovník, obecní úřad Žernovník, hasičský dům Malá Lhota Újezd u Černé Hory, SDP Újezd u Černé Hory Lažany Lipůvka Lipůvka, ZŠ Lipůvka Kuřim, Prefa, rozcestí Kuřim, TE Kuřim, TOS Kuřim, poliklinika Kuřim, kulturní dům Kuřim, železniční stanice Paradas: Kuřim, železniční stanice (3) → Lysice, škola, točna
Kuřim, železniční stanice (3) Kuřim, kulturní dům Kuřim, poliklinika Kuřim, TOS Kuřim, TE Kuřim, Prefa, rozcestí Lipůvka Lažany Újezd u Černé Hory Újezd u Černé Hory, SDP Malá Lhota Žernovník, hasičský dům Žernovník, obecní úřad Brťov-Jeneč, obecní úřad Brťov-Jeneč, Na Návsi Dlouhá Lhota Býkovice Býkovice, nákupní středisko Hrnčíř Žerůtky Lysice, pohostinství Lysice, škola, točna Comentários :