Траектория движения маршрута на карте
Аўтастанцыя Светлагорск
→
Аўтастанцыя Парычы
(праз Судавіцу)
Аўтастанцыя Светлагорск → Аўтастанцыя Парычы
Аўтастанцыя Парычы → Аўтастанцыя Светлагорск
Аўтастанцыя Светлагорск →
Аўтастанцыя Парычы (праз Судавіцу)
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Аўтастанцыя Светлагорск → Аўтастанцыя Парычы
Аўтастанцыя Парычы → Аўтастанцыя Светлагорск
Еще рейсы
Аўтастанцыя Светлагорск → Аўтастанцыя Парычы (праз Судавіцу)
Даты и дни работы
ср, чт, сб
Круглый год
Расписание
11:20, 15:00
Вид и номер маршрута:
Автобус 220 (Светлогорск - Паричи)
Стоимость проезда:
до 5.40 Br
Маршрут следования:
Светлогорск (улица Свердлова - улица Калинина - улица Лазо) - автодорога Н5014 - автодорога Н82 - автодорога Н5045 - Паричи (улица Маяковского - улица Леухина - Бобруйская улица)
Компания-перевозчик:
ОАО "Гомельоблавтотранс" филиал "Автобусный парк №5 г. Светлогорск"
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 35.01 км
Остановок: 15
Длина траектории рейса №2: 34.41 км
Остановок: 13
Длина траектории рейса №3: 37.18 км
Остановок: 16
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Аўтастанцыя Светлагорск → Аўтастанцыя Парычы
Остановочные пункты: Аўтастанцыя Парычы → Аўтастанцыя Светлагорск
Комментарии :