Траектория движения маршрута на карте
Аўтастанцыя Капыль
→
Аўтакаса Цімкавічы
Аўтастанцыя Капыль → Аўтакаса Цімкавічы
Аўтакаса Цімкавічы → Аўтастанцыя Капыль
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Аўтастанцыя Капыль → Аўтакаса Цімкавічы
Аўтакаса Цімкавічы → Аўтастанцыя Капыль
Даты и дни работы
вт, чт
Круглый год
Расписание
12:35
Вид и номер маршрута:
Автобус 213с (Копыль - Тимковичи)
Стоимость проезда:
до 1.65 Br
Маршрут следования:
Копыль (улица Дзержинского - 1-я Заозёрная улица (обратно: 1-я Заозёрная улица - Минская улица) - Советская улица - Партизанская улица - Тимковичская улица) - автодорога P61 - автодорога H24037 - Тимковичи (Слуцкая улица)
Компания-перевозчик:
ОАО "Миноблавтотранс"
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 15.38 км
Остановок: 11
Длина траектории рейса №2: 15.51 км
Остановок: 11
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Аўтастанцыя Капыль → Аўтакаса Цімкавічы
Остановочные пункты: Аўтакаса Цімкавічы → Аўтастанцыя Капыль
Комментарии :