Траектория движения маршрута на карте
Дитяча поліклініка
→
вулиця Світлицького
Дитяча поліклініка → вулиця Світлицького
вулиця Світлицького → Дитяча поліклініка
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Дитяча поліклініка → вулиця Світлицького
вулиця Світлицького → Дитяча поліклініка
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
06:00 - 23:00 каждые 15 мин
Вид и номер маршрута:
Автобус 103
Маршрут следования:
просп. Свободи - проспект Валися Порика - проспект Правды - вул. Газопровідна - вул. Стеценка - проспект Академіка Палладіна - вулиця Академіка Єфремова
Компания-перевозчик:
КП "Київпастранс"
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 11.09 км
Остановок: 17
Длина траектории рейса №2: 11.91 км
Остановок: 19
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Дитяча поліклініка → вулиця Світлицького
Остановочные пункты: вулиця Світлицького → Дитяча поліклініка
Комментарии :