मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Hrubieszowska D.A.
→
Dworzec Główny Wschód
Hrubieszowska D.A. → Dworzec Główny Wschód
Dworzec Główny Wschód → Hrubieszowska D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Hrubieszowska D.A. → Dworzec Główny Wschód
Dworzec Główny Wschód → Hrubieszowska D.A.
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
Whole year
Timetable
04:45, 08:00
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
04:45, 08:00, 14:45
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस Zamość - Kraków
सड़कों पर गुजरता है:
Zamość - Szczebrzeszyn - Zwierzyniec - Biłgoraj - Sól - Banachy - Harasiuki - Hucisko - Krzeszów - Rudnik nad Sanem - Nisko - Stalowa Wola - Grębów - Tarnobrzeg - Łoniów - Osiek - Połaniec - Łubnice - Pacanów - Zielonki - Nowy Korczyn - Opatowiec - Nowe Brzesko - Kraków
ट्रांजिट एजेंसी:
PKS Biłgoraj
अतिरिक्त जानकारी:
Linia pospieszna.
Odjazdy z Zamościa - 04:45b, 08:00bhn, 14:45 Ud
Odjazdy z Krakowa - 08:10 U, 13:30b, 15:30bhn
b - nie kursuje 25 grudnia i I dzień Świąt Wielkanocnych.
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
h - nie kursuje 24 grudnia.
n - nie kursuje w Wielką Sobotę.
U - nie kursuje 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz 25:12 i 26 grudnia.
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 313.67 किलोमीटर
स्टॉप्स: 28
The length of the trip line №2: 308.91 किलोमीटर
स्टॉप्स: 28
स्टॉप्स: Hrubieszowska D.A. → Dworzec Główny Wschód
Hrubieszowska D.A. Zamość, Peowiaków nr 95 Szpital Szczebrzeszyn, Zamojska Szczebrzeszyn D.A. Zwierzyniec D.A. Biłgoraj, D.A. Sól V Banachy II Banachy I Harasiuki, kościół Hucisko Krzeszów Rudnik nad Sanem, Sandomierska UG Nisko, Dworcowa Stalowa Wola, D.A. Grębów Tarnobrzeg, D.A. Łoniów, cmentarz Osiek, Rynek Połaniec, D.A. Łubnice Pacanów, Rynek Zielonki Nowy Korczyn, Rynek Opatowiec, Rynek Nowe Brzesko, D.A. Plac Centralny im. R.Reagana Dworzec Główny Wschód स्टॉप्स: Dworzec Główny Wschód → Hrubieszowska D.A.
Dworzec Główny Wschód Plac Centralny im. R.Reagana Nowe Brzesko, D.A. Opatowiec, Rynek Nowy Korczyn, Rynek Zielonki Pacanów, Rynek Łubnice Połaniec, D.A. Osiek, Rynek Łoniów, 12 Tarnobrzeg, D.A. Grębów Stalowa Wola, D.A. Nisko, Dworcowa Rudnik nad Sanem, Sandomierska UG Krzeszów Hucisko Harasiuki, kościół Banachy I Banachy II Sól VI Biłgoraj, D.A. Zwierzyniec D.A. Szczebrzeszyn D.A. Szczebrzeszyn, Zamojska Zamość, Peowiaków nr 95 Szpital Hrubieszowska D.A. टिप्पणियाँ :