मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
See route stops on the map
Closeयातायात के प्रकार और संख्या:
बस J6
सड़कों पर गुजरता है:
Loo - Loo tee - Iru küla II - Vasar - Kabelikivi - Uus-Muuga - Veehoidla - Oja - Lepalinnu - Uuevälja - Orumetsa - Kütte - Nõmme talu - Rüütli - Ülgase - Ülgase - Rüütli - Nõmme talu - Kütte - Orumetsa - Haigla - Ringi - Kalmistu - Kööba - Kombinaadi - Maardu järv - Maardu mõisa tee - Vet.Punkt - Kostivere tee - Loodesalu|Vandjala - Teeristi - Kostivere - Kostivere kool
ट्रांजिट एजेंसी:
Harjumaa Liinid AS
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 29.23 किलोमीटर
स्टॉप्स: 33
स्टॉप्स: Loo → Kostivere kool
टिप्पणियाँ :