Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Płońsk, D.A.
→
Płońsk, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
From 02.01 To 09.02
Timetable
06:40, 15:45
Operating dates and week days
Weekdays
From 10.02 To 23.02
Timetable
06:40
Operating dates and week days
Weekdays
From 24.02 To 08.04
Timetable
06:40, 15:45
Operating dates and week days
Weekdays
From 09.04 To 14.04
Timetable
06:40
Operating dates and week days
Weekdays
From 16.04 To 26.06
Timetable
06:40, 15:45
Operating dates and week days
Weekdays
From 27.06 To 31.07
Timetable
06:40
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 22.12
Timetable
06:40, 15:45
Operating dates and week days
Weekdays
From 23.12 To 01.01
Timetable
06:40
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 218
Passes dans les rues:
Płońsk - Strachowo - Bolęcin - Królewo - Joniec - Soboklęszcz - Strubiny - Płońsk
Agence du transite:
HM Trans Płońsk
Information additionnelle:
Powiatowe Przewozy Pasażerskie
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 43.41 km
arrêts: 31
arrêts: Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. Płońsk, Kolejowa Płońsk, Kopernika Płońsk, Młodzieżowa 02 Płońsk, Sienkiewicza Strachówko Strachowo Strachowo II Drożdżyn Kołoząb Kołoząb II Bolęcin I Bolęcin, skrz. Idzikowice Królewo Krajęczyn Joniec Joniec - Kolonia Osiek Osiek II Krępica Lisewo Strubiny 04 Strubiny 02 Strachowo Strachówko Płońsk, Sienkiewicza Płońsk, Młodzieżowa 01 Płońsk, Kopernika Płońsk, Kolejowa Płońsk, D.A. Commentaires :