Passes dans les rues:
Przasnysz - Sierakowo - Dobrzankowo - Emowo - Bogate - Szczuki - Szlasy Bure - Węgrzynowo - Młodzianowo - Obiecanowo - Maków Mazowiecki - Chrzanowo - Pomaski Małe - Głódki - Dzierżanowo - Przemiarowo - Kleszewo - Pułtusk - Kacice - Łubienica - Strzyże - Gzowo - Karniewek - Pogorzelec - Dzierżenin - Klusek - Wierzbica - Serock - Jadwisin - Zegrze - Legionowo - Warszawa
Information additionnelle:
nie kursuje 1 listopada:
From Przasnysza: 04:30, 07:10, 10:00, 11:30
From Warszawy: 07:25, 08:45, 10:40, 14:00, 15:15
kursuje od poniedziałku do soboty:
From Przasnysza: 03:55
kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku:
From Przasnysza: 13:10, 15:10
From Warszawy: 10:40, 19:30
nie kursuje 24 i 31 grudnia:
From Przasnysza: 15:10, 16:25, 17:45
From Warszawy: 19:30, 19:55, 20:40
nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia oraz w pierwszy dzień Wielkanocy:
From Przasnysza: 04:30, 07:10, 10:00, 11:30, 13:10, 16:25, 17:45
From Warszawy: 07:25, 08:45, 10:40, 14:00, 15:15, 18:00, 19:55, 20:40