Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Rypin, D.A.
→
Toruń, D.A.
Rypin, D.A. → Toruń, D.A.
Toruń, D.A. → Rypin, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Rypin, D.A. → Toruń, D.A.
Toruń, D.A. → Rypin, D.A.
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:45
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Rypin - Toruń (przez Golub-Dobrzyń)
Passes dans les rues:
Rypin - Ławy - Głowińsk - Cetki - Ostrowite - Duszoty - Dobre - Radomin - Bocheniec - Szafarnia - Sadykierz - Białkowo - Golub-Dobrzyń - Podzamek Golubski - Krążno - Poćwiardowo - Ostrowite - Napole - Frydrychowo - Kowalewo Pomorskie - Szychowo - Elzanowo - Wielka Łąka - Gronowo - Brzeźno - Rogówko - Grębocin - Toruń
Agence du transite:
KPTS Włocławek o/Lipno
Information additionnelle:
kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku:
From Rypina: 06:45
From Torunia: 12:30
nie kursuje w dniu 1 Stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 Grudnia:
From Torunia: 17:50
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 72.97 km
arrêts: 43
The length of the trip line №2: 73.97 km
arrêts: 43
arrêts: Rypin, D.A. → Toruń, D.A.
Rypin, D.A. Rypin, Kościuszki Ławy Głowińsk Cetki II Cetki I Ostrowite I Ostrowite Duszoty Dobre Bachórz Radomin Radomin I Bocheniec Szafarnia, skrz. Sadykierz Białkowo Golub-Dobrzyn, Szosa Rypińska Golub-Dobrzyń, D.A. Golub-Dobrzyń, Piłsudskiego Golub-Dobrzyń, Hallera Golub-Dobrzyń, Zamek Podzamek Golubski Krążno Poćwiardowo Ostrowite Golubski Napole Frydrychowo Kowalewo Pomorskie, D.K. Kowalewo Pomorskie, Św. Mikołaja Szychowo Elzanowo Wielka Łąka Gronowo Brzeźno Rogówko Grębocin Toruń, Bajeczna Olsztyn, Suwalska Toruń, Dziewulskiego Toruń, Rubinkowo Toruń, Targowa Toruń, D.A. arrêts: Toruń, D.A. → Rypin, D.A.
Toruń, D.A. Toruń, Targowa Toruń, Rydygiera Toruń, Dziewulskiego Olsztyn, Suwalska Grębocin Rogówko Brzeźno Gronowo Wielka Łąka Elzanowo Szychowo Kowalewo Pomorskie, Toruńska Kowalewo Pomorskie, D.K. Frydrychowo Napole Ostrowite Golubskie Poćwiardowo Krążno Podzamek Golubski Golub-Dobrzyń, Zamek Golub-Dobrzyń, Hallera Golub-Dobrzyń, Piłsudskiego Golub-Dobrzyń, D.A. Golub-Dobrzyń, Szosa Rypińska Białkowo Sadykierz Szafarnia, skrz. Bocheniec Radomin I Radomin Bachórz Dobre Duszoty Ostrowite Ostrowite I Cetki I Cetki II Głowińsk Ławy Rypin, Kościuszki Rypin, Nowy Rynek Rypin, D.A. Commentaires :