Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Cm.Północny-Brama Gł.
→
Plac Narutowicza 02
Cm.Północny-Brama Gł. → Plac Narutowicza 02
Plac Narutowicza 02 → Cm.Północny-Brama Gł.
See route stops on the map
CloseService Directions
Cm.Północny-Brama Gł. → Plac Narutowicza 02
Plac Narutowicza 02 → Cm.Północny-Brama Gł.
Le genre et le numéro de transport:
Autobus C84
Passes dans les rues:
PL. NARUTOWICZA - Grójecka - Kopińska - Grzymały-Sokołowskiego - Aleje Jerozolimskie (powrót: Aleje Jerozolimskie - Niemcewicza - Grójecka) - al. Prymasa Tysiąclecia - Kasprzaka - Ordona - Wolska (powrót: Wolska - Kasprzaka) - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Conrada - Wólczyńska - Opłotek - Palisadowa - Wóycickiego - CM. PÓŁNOCNY-BRAMA GŁ. (powrót: Wóycickiego - Wólczyńska)
Agence du transite:
Zarząd Transpotu Miejskiego w Warszawie
Information additionnelle:
linia cmentarna
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 17.28 km
arrêts: 13
The length of the trip line №2: 17.43 km
arrêts: 13
arrêts: Cm.Północny-Brama Gł. → Plac Narutowicza 02
arrêts: Plac Narutowicza 02 → Cm.Północny-Brama Gł.
Commentaires :