Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Utenos autobusų stotis
→
Utenos trikotažas
Utenos autobusų stotis → Utenos trikotažas
Utenos trikotažas → Utenos autobusų stotis
See route stops on the map
CloseService Directions
Utenos autobusų stotis → Utenos trikotažas
Utenos trikotažas → Utenos autobusų stotis
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
07:47, 11:27
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 17
Passes dans les rues:
Autobusų parkas - K. Donelaičio g. - J. Basanavičiaus g. - Molėtų g. - Palangos g. - J. Basanavičiaus g. - Utenos trikotažas
Information additionnelle:
Žiedinis maršrutas (st. Utenos trikotažas atstova neatliekama, keleiviai neišlaipinami)
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 5.43 km
arrêts: 12
The length of the trip line №2: 4.85 km
arrêts: 12
arrêts: Utenos autobusų stotis → Utenos trikotažas
arrêts: Utenos trikotažas → Utenos autobusų stotis
Commentaires :