Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Trnava, Autobusová stanica
→
Trnava, Autobusová stanica
See route stops on the map
CloseService Directions
Trnava, Autobusová stanica → Trnava, Autobusová stanica
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:10, 06:15, 06:55, 09:45, 12:40, 14:10, 15:10, 18:05
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 207429 (Trnava - Biely Kostol)
Agence du transite:
Arriva Trnava, a.s.
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 13.03 km
arrêts: 17
arrêts: Trnava, Autobusová stanica → Trnava, Autobusová stanica
Trnava, Autobusová stanica Trnava, Zelený kríčok T. Vansovej, cintorín T. Vansovej, Okružné nám. Kamenná cesta, cintorín Kamenný mlyn Biely Kostol, Rybná Biely Kostol, Pionierske námestie Biely Kostol, cintorín Biely Kostol, otoč Rekreačná Kamenný mlyn Kamenná cesta, cintorín T. Vansovej, Okružné nám. T. Vansovej, cintorín Hospodárska, Bernolákova brána Trnava, Autobusová stanica Commentaires :