Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας
→
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
(ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ - ΝΣΣ)
(ΝΣΣ - ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ)
Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας →
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ - ΝΣΣ)
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ →
Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας (ΝΣΣ - ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ)
See route stops on the map
CloseService Directions
Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας → ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ - ΝΣΣ)
ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ → Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας (ΝΣΣ - ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 23:40 every 14 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 17
Passes dans les rues:
Τριανδρία - Ν. Σ. Σταθμός: Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας - Ζαΐμη - Γενναδίου - Μιαούλη - Αγίου Σπυρίδωνος - Ελευθερίας - Ελευθερίου Βενιζέλου - Αγίου Δημητρίου - Εθνικής Αμύνης - Εγνατία - Αγίων Πάντων - Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός Θεσσαλονίκης
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 6.43 km
arrêts: 21
The length of the trip line №2: 5.72 km
arrêts: 20
arrêts: Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας → ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
arrêts: ΝΕΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ → Τερματικός Σταθμός Τριανδρίας
Commentaires :