Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Lõunakeskus
→
Roheline park
Lõunakeskus → Roheline park
Roheline park → Lõunakeskus
Tartu Näitused → Lõunakeskus
Lõunakeskus → Tartu Näitused
See route stops on the map
CloseService Directions
Lõunakeskus → Roheline park
Roheline park → Lõunakeskus
See more trips
Tartu Näitused → Lõunakeskus
Lõunakeskus → Tartu Näitused
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
07:10 - 10:10 every 30 min
10:10 - 20:30 every 20 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 6
Passes dans les rues:
Lõunakeskus-Optika-Fi-Tamme puiestee-Raudtee II-Autokeskus-Ropkamõisa-E-Kaubamaja-Tehase-Raua-Kuu-Salemi-Karlova kool-Aura veekeskus-Soola-Vabaduse puiestee-Raeplats-Palmihoone-Kroonuaia-Kloostri-Hurda-Kreutzwaldi-Maaülikool-Tartu Näitused-Metsamaja-Roheline park
Agence du transite:
GoBus AS
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 11.72 km
arrêts: 26
The length of the trip line №2: 11.21 km
arrêts: 22
The length of the trip line №3: 9.8 km
arrêts: 20
The length of the trip line №4: 10.34 km
arrêts: 24
arrêts: Lõunakeskus → Roheline park
arrêts: Roheline park → Lõunakeskus
Commentaires :