Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Turkusowa
→
Rondo Ułanów Podolskich
Turkusowa → Rondo Ułanów Podolskich
Rondo Ułanów Podolskich → Turkusowa
Turkusowa → Osiedle Bukowe
Osiedle Bukowe → Turkusowa
Turkusowa → Struga Zajezdnia nż
See route stops on the map
CloseService Directions
Turkusowa → Rondo Ułanów Podolskich
Rondo Ułanów Podolskich → Turkusowa
See more trips
Turkusowa → Osiedle Bukowe
Osiedle Bukowe → Turkusowa
Turkusowa → Struga Zajezdnia nż
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:51 - 22:51 every 20 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 65
Passes dans les rues:
Turkusowa - Walecznych - Mączna - Kolorowych Domów - Chłopska - rondo Reagana - Handlowa - Przelotowa - Jasna - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - rondo Ułanów Podolskich
Information additionnelle:
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 7.59 km
arrêts: 19
The length of the trip line №2: 7.23 km
arrêts: 19
The length of the trip line №3: 3.03 km
arrêts: 9
The length of the trip line №4: 3.06 km
arrêts: 9
The length of the trip line №5: 6.11 km
arrêts: 16
arrêts: Turkusowa → Rondo Ułanów Podolskich
arrêts: Rondo Ułanów Podolskich → Turkusowa
Commentaires :