Passes dans les rues:
RETKINIA (Wyszyńskiego) - Popiełuszki, Kusocińskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek - Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - RADOGOSZCZ WSCHÓD
RADOGOSZCZ WSCHÓD - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki – RETKINIA (Wyszyńskiego)
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 16.98 km
arrêts: 40
The length of the trip line №2: 16.94 km
arrêts: 37
The length of the trip line №3: 10.67 km
arrêts: 22
The length of the trip line №4: 11.92 km
arrêts: 27
The length of the trip line №5: 8.51 km
arrêts: 17
The length of the trip line №6: 8.6 km
arrêts: 18
The length of the trip line №7: 14.92 km
arrêts: 31
The length of the trip line №8: 16.18 km
arrêts: 35