Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Osiek D.K. → Piła, D.A.
Piła, D.A. → Osiek D.K.
See route stops on the map
CloseService Directions
Osiek D.K. → Piła, D.A.
Piła, D.A. → Osiek D.K.
Operating dates and week days
Weekdays
From 01.07 To 31.08
Timetable
05:30
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Osiek nad Notecią - Piła
Passes dans les rues:
Osiek nad Notecią - Wyrzysk - Wysoka - Śmiłowo - Piła
Agence du transite:
PKS Piła
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 50.65 km
arrêts: 28
The length of the trip line №2: 50.38 km
arrêts: 29
arrêts: Osiek D.K. → Piła, D.A.
Osiek D.K. Osiek nad Notecią, Wyrzyska Wiernowo Wyrzysk, szpital Krzyżówka Kosztowo Nieżychowo Tomaszewo II Tomaszewo I Podbórka Wielka Wysoczka Wysoka, Kościelna Wysoka Wysoka, Św. Walentego Wysoka Wielka Wysoka Mała Grabówno Wybudowania Grabówno Solnówek Śmiłowo, Farnutil Śmiłowo Śmiłowo, szkoła Jeziorki Piła, Bydgoska / Lelewela Piła, Bydgoska / Łowiecka Piła, Bydgoska / Roosvelta Piła, Aleja Piastów Piła, D.A. arrêts: Piła, D.A. → Osiek D.K.
Piła, D.A. Piła, Aleja Piastów Piła, Bydgoska / Roosvelta Piła, Bydgoska / Łowiecka Piła, Bydgoska / Lelewela Jeziorki Śmiłowo, Szkoła Śmiłowo Śmiłowo, Farnutil Solnówek Grabówno Grabówno Wybudowania Wysoka Mała Wysoka Wielka Wysoka, Św. Walentego Wysoka Wysoka, Kościelna Wysoczka Podbórka Wielka Tomaszewo I Tomaszewo II Nieżychowo Kosztowo Krzyżówka Wyrzysk, Plac Dworcowy Wyrzysk, szpital Wiernowo Osiek nad Notecią, Wyrzyska Osiek D.K. Commentaires :