Passes dans les rues:
Warszawska - Mieszka I - Stefana Czarnieckiego - Mikołaja Kopiernika - Dworcowa - Kolejowa - Chłodnia - Księcia Józefa Poniatowskiego - 29 Listopada - Generala Wojciecha Czarnowskiego - Warszawska - Modlińska - Ignacego Jana Paderewskiego - Młodzieżowa - Łęcna - Witolda Pileckiego - Wojska Polskiego - Leśna - Okunin - Strażacka - Spokojna - Okunin - Modlińska - Sawy
Information additionnelle:
29 Listopada, pętla
06:00, 07:50, 09:45, 11:50, 13:10, 14:30, 16:05, 17:35, 19:07, 20:25, 21:40, 22:55