Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Smugowa / PKS Dworzec Północny
→
Nowe Miasto nad Pilicą, D.A.
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Nowe Miasto nad Pilicą, D.A.
Nowe Miasto nad Pilicą, D.A. → Smugowa / PKS Dworzec Północny
See route stops on the map
CloseService Directions
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Nowe Miasto nad Pilicą, D.A.
Nowe Miasto nad Pilicą, D.A. → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:55 - 23:00 every 30 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Łódź - Nowe Miasto nad Pilicą
Passes dans les rues:
Łódź - Brzeziny - Rogów - Jeżów - Rawa Mazowiecka - Nowe Miasto nad Pilicą
Agence du transite:
PKS Łódź
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 92.88 km
arrêts: 45
The length of the trip line №2: 92.96 km
arrêts: 45
arrêts: Smugowa / PKS Dworzec Północny → Nowe Miasto nad Pilicą, D.A.
Smugowa / PKS Dworzec Północny Palki - Wojska Polskiego (1092) Brzezińska - Janosika (0065) Wiączyńska - Nowosolna (1973) Brzezińska - Autostrada A1 # (1802) Natolin (3437) Teolin (3440) Lipiny (3444) Paprotnia I (3477) Łódzka(Brzeziny) (3409) Kościuszki(Brzeziny) (3401) św. Anny (3403) Sienkiewicza (Brzeziny) (3523) Przecław Michałów Rogów, PGR Rogów, przejazd Marianów Rogowski Strzelna Jeżów, Piotrkowska Jeżów, Rawska Białynin, Kościół Białynin Podbór Głuchów II Głuchów Złota, las Złota Soszyce Ścieki Rawa Mazowiecka, D.A. Rawa Mazowiecka, Jerozolimska Pukinin Komorów Cielądz I Cielądz, Urząd Gminy Niemgłowy Sanbórz I Sanbórz II Żdżary Wał Domaniewice II Łęgonice, cmentarz Łęgonice II Nowe Miasto nad Pilicą, Tomaszowska Nowe Miasto nad Pilicą, D.A. arrêts: Nowe Miasto nad Pilicą, D.A. → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Nowe Miasto nad Pilicą, D.A. Nowe Miasto nad Pilicą, Tomaszowska Łęgonice II Łęgonice, cmentarz Domaniewice II Wał Żdżary Sanbórz II Sanbórz I Niemgłowy Cielądz, Urząd Gminy Cielądz I Komorów Pukinin Rawa Mazowiecka, Jerozolimska Rawa Mazowiecka, D.A. Ścieki Soszyce Złota Złota, las Głuchów Głuchów II Białynin Podbór Białynin, Kościół Jeżów, Rawska Jeżów, Piotrkowska Strzelna Marianów Rogowski Rogów, przejazd Rogów, PGR Michałów Przecław Brzeziny, Sienkiewicza / Dąbrowskiego Kościuszki(Brzeziny) (3402) Łódzka(Brzeziny) (3410) Paprotnia I (3478) Lipiny (3445) Teolin (3441) Natolin (3438) Brzezińska - Autostrada A1 # (1803) Brzezińska - Nowosolna (1813) Brzezińska - Janosika (0077) Palki - Wojska Polskiego (1114) Palki - Źródłowa (1116) Smugowa / PKS Dworzec Północny Commentaires :