Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Liepājas AO (autoosta)
→
Nīcas centrs
(through Liepājas AO)
(through Liepājas AO)
(Liepājas AO-Grobiņa)
(Grobiņa-Liepājas AO)
Liepājas AO (autoosta) → Nīcas centrs
Kuršu iela →
Nīcas centrs (through Liepājas AO)
Nīcas centrs →
Kuršu iela (through Liepājas AO)
Kuršu iela →
Otaņķu pasts (Liepājas AO-Grobiņa)
Otaņķu pasts →
Kuršu iela (Grobiņa-Liepājas AO)
See route stops on the map
CloseService Directions
Liepājas AO (autoosta) → Nīcas centrs
Kuršu iela → Nīcas centrs (through Liepājas AO)
See more trips
Nīcas centrs → Kuršu iela (through Liepājas AO)
Kuršu iela → Otaņķu pasts (Liepājas AO-Grobiņa)
Otaņķu pasts → Kuršu iela (Grobiņa-Liepājas AO)
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
Whole year
Timetable
07:20
Le genre et le numéro de transport:
Minibus 6907 (Liepāja - Nīcas centrs)
Agence du transite:
AS "Liepājas autobusu parks"
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 36.01 km
arrêts: 13
The length of the trip line №2: 39.0 km
arrêts: 14
The length of the trip line №3: 39.03 km
arrêts: 14
The length of the trip line №4: 28.14 km
arrêts: 8
The length of the trip line №5: 28.29 km
arrêts: 8
arrêts: Liepājas AO (autoosta) → Nīcas centrs
arrêts: Kuršu iela → Nīcas centrs
Commentaires :