Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Potok Senderski
→
Hrubieszowska D.A.
Potok Senderski → Hrubieszowska D.A.
Hrubieszowska D.A. → Stara Huta I
See route stops on the map
CloseService Directions
Potok Senderski → Hrubieszowska D.A.
Hrubieszowska D.A. → Stara Huta I
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Stara Huta - Zamość
Passes dans les rues:
Stara Huta - Hucisko - Malewszczyzna - Bondyrz - Hutki - Jacnia - Adamów - Potoczek - Szewnia Górna - Lipsko-Polesie - Lipsko - Lipsko-Kosobudy - Lipsko - Żdanówek - Żdanów - Zamość
Agence du transite:
PKS Biłgoraj
Information additionnelle:
from Huty: 06:30F
from Zamościa: 07:28S
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze.
S - kursuje w dni nauki szkolnej.
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 37.43 km
arrêts: 31
The length of the trip line №2: 32.03 km
arrêts: 28
arrêts: Potok Senderski → Hrubieszowska D.A.
Potok Senderski Stara Huta II Stara Huta I Hucisko III Hucisko II Hucisko I Malewszczyzna, skrz. Malewszczyzna Bondyrz, sklep Jacnia V Jacnia III Jacnia II Adamów Kolonia Potoczek Szewnia Górna III Szewnia Górna I Lipsko - Polesie III Lipsko - Polesie I Lipsko, kościół Lipsko I Lipsko, stawy Lipsko, piekarnia Zdanówek Wieś I Zdanów, wieś Zdanów, szkoła Zamość, Szczebrzeska Zamość, Królowej Jadwigi / OSiR Zamość, Królowej Jadwigi nr. 60 Zamość, Peowiaków nr 95 Szpital Zamość, Peowiaków / Starówka Hrubieszowska D.A. arrêts: Hrubieszowska D.A. → Stara Huta I
Hrubieszowska D.A. Zamość, Partyzantów 85 Zamość, Okopowa / Plac Wolności Zamość, Lipska Skokówka II - wieś Zdanów, szkoła Zdanów, wieś Zdanówek Wieś I Lipsko, piekarnia Lipsko, stawy Lipsko I Lipsko, kościół Lipsko - Polesie II Lipsko - Polesie IV Szewnia Górna II Szewnia Górna IV Kolonia Potoczek Adamów Jacnia I Jacnia IV Jacnia VI Bondyrz, sklep Malewszczyzna Malewszczyzna, skrz. Hucisko I Hucisko II Hucisko III Stara Huta I Commentaires :