Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Letovice, železniční stanice (1)
→
Horní Štěpánov, Nové Sady
Letovice, železniční stanice (1) → Horní Štěpánov, Nové Sady
Horní Štěpánov, Nové Sady → Letovice, železniční stanice (10)
See route stops on the map
CloseService Directions
Letovice, železniční stanice (1) → Horní Štěpánov, Nové Sady
Horní Štěpánov, Nové Sady → Letovice, železniční stanice (10)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:21, 06:43, 08:06, 13:06, 14:06, 15:06, 17:06
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 277
Tarif:
Letovice - Kořenec: 27 Kč
Passes dans les rues:
Letovice - Vísky - Pamětice - Vanovice - Šebetov - Kořenec / Horní Štěpánov
Agence du transite:
ZDAR, DOPAZ, ČSAD Tišnov
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 37.98 km
arrêts: 26
The length of the trip line №2: 37.99 km
arrêts: 26
arrêts: Letovice, železniční stanice (1) → Horní Štěpánov, Nové Sady
Letovice, železniční stanice (1) Letovice, náměstí (3) Letovice, Tylex, jídelna Letovice, u školy Letovice, Podolí Vísky Vísky, u školy Pamětice, samota Pamětice Vanovice, Drválovice Vanovice Vanovice, zastávka Šebetov, u pily Šebetov Šebetov, u zámku Šebetov, na Křižnicích Okrouhlá, Melkov, rozcestí 2.0 Kořenec, točna Kořenec Kořenec, horní zastávka Šebetov, myslivna Horní Štěpánov, Pohora Horní Štěpánov, točna Horní Štěpánov Horní Štěpánov, u rybníka Horní Štěpánov, Nové Sady arrêts: Horní Štěpánov, Nové Sady → Letovice, železniční stanice (10)
Horní Štěpánov, Nové Sady Horní Štěpánov, u rybníka Horní Štěpánov Horní Štěpánov, točna Horní Štěpánov, Pohora Šebetov, myslivna Kořenec, horní zastávka Kořenec Kořenec, točna Okrouhlá, Melkov, rozcestí 2.0 Šebetov, na Křižnicích Šebetov, u zámku Šebetov Šebetov, u pily Vanovice, zastávka Vanovice Vanovice, Drválovice Pamětice Pamětice, samota Vísky, u školy Vísky Letovice, Podolí Letovice, u školy Letovice, Tylex, jídelna Letovice, náměstí (5) Letovice, železniční stanice (10) Commentaires :