Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Gościszów, skrz.
→
Bolesławiec, D.A.
Gościszów, skrz. → Bolesławiec, D.A.
Bolesławiec, D.A. → Gościszów, skrz.
See route stops on the map
CloseService Directions
Gościszów, skrz. → Bolesławiec, D.A.
Bolesławiec, D.A. → Gościszów, skrz.
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:40, 15:07
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Gościszów - Bolesławiec D.A. (przez Milików)
Passes dans les rues:
Gościszów - Milików - Nowogrodziec - Milików - Nowogrodziec - Zabłocie - Brzeźnik - Bolesławiec
Agence du transite:
PKS Bolesławiec
Information additionnelle:
Kurs do Bolesławca z 15:07 nie wjeżdża do Kolonii.
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia.
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 30.18 km
arrêts: 16
The length of the trip line №2: 32.23 km
arrêts: 16
arrêts: Gościszów, skrz. → Bolesławiec, D.A.
arrêts: Bolesławiec, D.A. → Gościszów, skrz.
Commentaires :