Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Blok 70 A(okretnitsa)
→
Bezhaniјska Kosa /Bolnitsa/
Blok 70 A(okretnitsa) → Bezhaniјska Kosa /Bolnitsa/
Bezhaniјska Kosa /Bolnitsa/ → Blok 70 A(okretnitsa)
See route stops on the map
CloseService Directions
Blok 70 A(okretnitsa) → Bezhaniјska Kosa /Bolnitsa/
Bezhaniјska Kosa /Bolnitsa/ → Blok 70 A(okretnitsa)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:15 - 20:00 every 53 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 76
Tarif:
150,00 papirna 89 mastercard din.
Passes dans les rues:
Omladinskikh brigada - Pariske komune - Studentska
Agence du transite:
Јavno Komunalno Preduzeћe Gradsko Saobraћaјno Preduzeћe "Beograd"
Information additionnelle:
Zbog radova u ulici Partizanske avijacije linija saobraća izmenjenom trasom.
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 10.19 km
arrêts: 21
The length of the trip line №2: 10.14 km
arrêts: 20
arrêts: Blok 70 A(okretnitsa) → Bezhaniјska Kosa /Bolnitsa/
arrêts: Bezhaniјska Kosa /Bolnitsa/ → Blok 70 A(okretnitsa)
Commentaires :