Trayectoria de la ruta en el mapa
Przystajń, Rynek
→
Dworzec Autobusowy
Ver paradas de la ruta en el mapa
CerrarDirecciones del Servicio
Przystajń, Rynek → Dworzec Autobusowy
Fechas y Días de Operación
Lu, Ma, Mi, Ju, Vi, Sá
Todo el año
Horario
09:25, 11:00
Tipo de transporte y número:
Autobús Przystajń - Częstochowa (przez Kłobuck)
Itinerario:
Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck - Libidza - Gruszewnia - Lgota - Częstochowa
Agencia de tránsito:
PKS Częstochowa
Información adicional:
from Przystajni: 09:25 6dn, 11:00Fd
6 - kursuje w soboty.
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.
n - nie kursuje w Wielką Sobotę.
Estadísticas de la ruta:
Distancia del viaje №1: 43.56 km
Paradas: 33
Paradas: Przystajń, Rynek → Dworzec Autobusowy
Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki Truskolasy, Rynek Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka, Mickiewicza Wręczyca Mała, Zamkowa Grodzisko, Kłobucka Kłobuck, Staszica Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Częstochowska Kłobuck, cmentarz Libidza Gruszewnia I Gruszewnia Lgota Częstochowa, Goździków Częstochowa, Grabówka ODRODZENIA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy Comentarios :