Trayectoria de la ruta en el mapa
Biłgoraj, D.A.
→
Górniki, wieś
Biłgoraj, D.A. → Górniki, wieś
Górniki, wieś → Biłgoraj, D.A.
Ver paradas de la ruta en el mapa
CerrarDirecciones del Servicio
Biłgoraj, D.A. → Górniki, wieś
Górniki, wieś → Biłgoraj, D.A.
Fechas y Días de Operación
Días laborables
Todo el año
Horario
05:40, 14:40, 15:30
Tipo de transporte y número:
Autobús Biłgoraj - Górniki
Itinerario:
Biłgoraj - Wola Mała - Wola Duża - Hedwiżyn - Panasówka - Tereszpol-Zaorenda - Tereszpol-Zygmunty - Tereszpol-Kukiełki - Górecko Stare - Brzeziny - Tarnowola - Józefów - Majdan Nepryski - Siedliska - Długi Kąt - Stanisławów - Nowe Górniki
Agencia de tránsito:
PKS Biłgoraj
Información adicional:
wjeżdża do Bukownicy:
From Górnik: 06:40
kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze:
From Biłgoraja: 05:40
From Górnik: 06:40, 17:05
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze:
From Biłgoraja: 15:30
m - nie kursuje 31 grudnia:
From Biłgoraja: 05:40
S - kursuje w dni nauki szkolnej:
From Biłgoraja: 14:40
From Górnik: 06:30, 16:00
Estadísticas de la ruta:
Distancia del viaje №1: 49.07 km
Paradas: 38
Distancia del viaje №2: 56.49 km
Paradas: 39
Paradas: Biłgoraj, D.A. → Górniki, wieś
Biłgoraj, D.A. Biłgoraj, Długa Biłgoraj, Zamojska II Biłgoraj, Zamojska III Wola Mała Wola Duża Wola Duża, Ambra Hedwiżyn, szkoła I Hedwiżyn, szkoła II Hedwiżyn III Panasówka, skrz. Poręby Tereszpol - Zaorenda Tereszpol, szkoła Tereszpol, UG Tereszpol, Zahart Tereszpol, Zygmunty Tereszpol - Kukiełki, skrz. Tereszpol - Kukiełki, OSP Tereszpol - Kukiełki II Górecko Stare Brzeziny Brzeziny, Józ. szkolny Tarnowola, wieś Józefów, Romanowskiego Józefów, Krótka Józefów, Kościuszki Majdan Niepryski Siedliska I Siedliska III, PKP Długi Kąt, Prefabet Długi Kąt, OSP Długi Kąt, wieś Stanisławów II Stanisławów III Górniki, skrz. Górniki Górniki, wieś Paradas: Górniki, wieś → Biłgoraj, D.A.
Górniki, wieś Górniki Górniki, skrz. Stanisławów III Stanisławów II Długi Kąt, wieś Długi Kąt, OSP Długi Kąt, Prefabet Siedliska III, PKP Siedliska I Majdan Niepryski Józefów, Kościuszki Józefów, Krótka Józefów, Romanowskiego Tarnowola, wieś Brzeziny, Józ. szkolny Brzeziny Górecko Stare Tereszpol - Kukiełki II Tereszpol - Kukiełki, OSP Tereszpol - Kukiełki, skrz. Tereszpol, Zygmunty Tereszpol, Zahart Bukownica Tereszpol, UG Tereszpol, szkoła Tereszpol - Zaorenda Poręby Panasówka, skrz. Hedwiżyn III Hedwiżyn, szkoła II Hedwiżyn, szkoła I Wola Duża, Ambra Wola Duża Wola Mała Biłgoraj, Zamojska IV Biłgoraj, Zamojska I Biłgoraj, Długa Biłgoraj, D.A. Comentarios :